כיורים למטבח ואמבטיה

כיורים למטבח ואמבטיה

כיורים למטבח ולאמבטיה מהווים מרכיב ואלמנט שימושי יומיומי והינם בעלי השפעה על עיצוב החלל.

כיור למטבח נועד לאפשר לנו עבודה נוחה, איכותית ויעילה בעת הבישול והניקיון וכיום ניתן לבחור כיורים למטבח המספקים מענה איכותי הן מבחינה וויזואלית ואסתטית והן מהבחינה הפרקטית.

מגוון סוגי הכיורים למטבח ולאמבטיה הינו רחב וניתן להתאמה באופן אישי לטעם אישי ולאופי וצרכי השימוש.

בעת בחירת כיור אמבטיה או כיור למטבח יש להביא בחשבון כמה פרמטרים חשובים: התקציב העומד לרשותנו, הייעוד של הכיור, מיקום הכיור, גודל הכיור ומקום התקנתו, החומרים מהם עשוי הכיור ואופן ההתקנה (למשל, כיור נסתר).

כיום, ישנן כמה שיטות התקנת כיורים נפוצות המותאמות לצרכי הלקוח ולסוג הכיור. לפניכם סוגי הכיורים הפופולריים והאיכותיים ביותר למטבח ולאמבטיה, מאפייניהם ויתרונותיהם.

שיטות התקנה לכיורים

✔️ כיור בגובה משטח העבודה – מותקן בגובה של משטח השיש ומאפשר גריפה נוחה של מים מהמשטח לתוך הכיור, ללא הצטברות מים בפינות השיש.

✔️כיור בהתקנה עליונה – כיור המותקן על משטח העבודה או ללא משטח עבודה כלל. מדובר באלמנט דקורטיבי, מודרני ומסוגנן המתאפיין במראה אסתטי ויוקרתי המתאים לקו עיצובי עכשווי.

✔️כיור אינטגראלי – משתלב כיחידה אחת עם משטח השיש או משטח העבודה וזאת ללא נקודות חיבור. כיור מסוג זה מונע הצטברות של לכלכוך בחיבורים ובתפר שבין הכיור למשטח.

"כיור" – כל סוגי הכיורים

✔️כיור אמייל – כיור העשוי מיציקת ברזל בעלת ציפוי אמייל. הכיור שומר על מראהו הנעים לעין לאורך זמן וכן על ברק.

✔️כיור נירוסטה (בלנקו) – כיור ששימש בעבר בעיקר לצרכים תעשייתיים וכיום הוא מבוקש גם בשוק הביתי. מדובר על כיור עמיד השומר על איכותו לאורך זמן, הוא אינו נסדק ועמיד בפני שימוש בחומרי ניקוי.

✔️כיור מונח – עשוי ממגוון חומרי גלם ומגיע בשלל צורות וצבעים. מעניק לחלל האמבטיה אמירה עיצובית עכשווית ומהווה אלמנט דקורטיבי המקנה מראה אסתטי, מרשים ויוקרתי וזאת בשילוב של תכונות של עמידות, איכות, גימור מושלם ונוחות שימוש.

✔️כיור כפול – כיור מטבח כפול מספק חציצה בין חלקיו. מדובר על כיור המותאם למטבחים בהם ישנה הפרדה בין כלים חלביים ובשריים.

חברת קסם המיים מתמחה בהתאמת והתקנת כל סוגי הכיורים בהם "כיור למטבח" או כיור אמבטיה וזאת במגוון העיצובים ושיטות ההתקנה העדכניים ביותר בתחום.

לפרטים והזמנות, צרו קשר ואנו נשמח לספק עבורכם שירות מקצועי ומענה לכל שאלה ובקשה ביחס אישי ואדיב.

בין לקוחותינו:

נגישות